Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Do darmowej dostawy: 349,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Powertex

Proszek Easy 3D Flex pękający 1kg Powertex Proszek Easy 3D Flex pękający 1kg Powertex
Producent: Powertex
42,00 zł
( 1 kg = 42,00 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek Easy 3D Flex pękający 250 g Proszek Easy 3D Flex pękający 250 g
Producent: Powertex
22,00 zł
( 1 kg = 88,00 zł )
zobacz więcej
Proszek powersmooth Powertex 0,5 kg do gładkich mas Proszek powersmooth Powertex 0,5 kg do gładkich mas
Producent: Powertex
90,00 zł
( 1 kg = 180,00 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek Stone Art celuloza Efekt kamienia 2 kg Proszek Stone Art celuloza Efekt kamienia 2 kg
Producent: Powertex
249,00 zł
( 1 kg = 124,50 zł )
szt
zobacz więcej
Zestaw stone art Zestaw stone art
Producent: Powertex
114,00 zł
zestaw
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl