Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Do darmowej dostawy: 349,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Powertex

Pigmenty suche do gipsów HandiCast i SnowCast Pigmenty suche do gipsów HandiCast i SnowCast
Producent: E-CUPSTONE
25,00 zł
( 1 kg = 25,00 zł )
zobacz więcej
PowderFix 425 - spoiwo 40 ml 20 g PowderFix 425 - spoiwo 40 ml 20 g
Producent: Powertex
19,50 zł
( 1 g = 0,98 zł )
zobacz więcej
Powerprint 250g transfer Powertex Powerprint 250g transfer Powertex
Producent: Powertex
58,00 zł
( 1 kg = 232,00 zł )
szt
zobacz więcej
Powerprint 500g transfer Powertex Powerprint 500g transfer Powertex
Producent: Powertex
93,00 zł
( 1 kg = 186,00 zł )
szt
zobacz więcej
Powertex - utwardzacz 0,5 l Bronze Brąz Powertex - utwardzacz 0,5 l Bronze Brąz
Producent: Powertex
50,00 zł
( 1 l = 100,00 zł )
szt
zobacz więcej
Powertex - utwardzacz 0,5l white Biały Powertex - utwardzacz 0,5l white Biały
Producent: Powertex
53,00 zł
( 1 l = 106,00 zł )
szt
zobacz więcej
Powertex - utwardzacz 1l bluish grey Szary Powertex - utwardzacz 1l bluish grey Szary
Producent: Powertex
79,50 zł
( 1 l = 79,50 zł )
szt
zobacz więcej
Powertex - utwardzacz 1l Bronze Brąz Powertex - utwardzacz 1l Bronze Brąz
Producent: Powertex
79,50 zł
( 1 l = 79,50 zł )
szt
zobacz więcej
Powertex - utwardzacz 1l White Biały Powertex - utwardzacz 1l White Biały
Producent: Powertex
79,50 zł
( 1 l = 79,50 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek - Efekt rdzy Rusty powder 455 g Proszek - Efekt rdzy Rusty powder 455 g
Producent: Powertex
59,00 zł
( 1 kg = 129,67 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek - Efekt rdzy Rusty powder 95g Proszek - Efekt rdzy Rusty powder 95g
Producent: Powertex
23,00 zł
( 1 kg = 24,21 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl