Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Do darmowej dostawy: 349,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Powertex

Żółty pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Żółty pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer
Żółty pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Co to jest pigment w płynie

Liguid power to kolor bardzo wysokiej jakości, odporny na promieniowanie UV. Jest to produkt ekologiczny stworzony na bazie wody i całkowicie wolny od toksyn. Nie posiada związków LZO.

Płynny pigment zawarty jest w bułeczce z rozpylaczem, a jego wysoka jakość sprawa, że atomizer się nie zapycha.

Jak stosować pigment w płynie 

Przedewszystkim na mokre powierzchnie, czyli w trakcie pracy, kiedy medium, którego użyłaś jest jeszcze wilgotne.

Można go nakładać na woski, podkłady uniwersalne, lakiery, preparaty do wykańczania prac

Przykładowe preparaty z firmy Powertex:

Easyvarnish, Easycoat mat, Easycoat glossy, Powerprint

Kolor: Żółty

Pojemność: 100 ml

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł
( 1 l = 395,00 zł )

Zielony pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Zielony pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer
Zielony pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Co to jest pigment w płynie

Liguid power to kolor bardzo wysokiej jakości, odporny na promieniowanie UV. Jest to produkt ekologiczny stworzony na bazie wody i całkowicie wolny od toksyn. Nie posiada związków LZO.

Płynny pigment zawarty jest w bułeczce z rozpylaczem, a jego wysoka jakość sprawa, że atomizer się nie zapycha.

Jak stosować pigment w płynie 

Przedewszystkim na mokre powierzchnie, czyli w trakcie pracy, kiedy medium, którego użyłaś jest jeszcze wilgotne.

Można go nakładać na woski, podkłady uniwersalne, lakiery, preparaty do wykańczania prac

Przykładowe preparaty z firmy Powertex:

Easyvarnish, Easycoat mat, Easycoat glossy, Powerprint

 

Kolor: Zielony

Pojemność: 100 ml

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł
( 1 l = 395,00 zł )

Niebieski pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Niebieski pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer
Niebieski pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Co to jest pigment w płynie

Liguid power to kolor bardzo wysokiej jakości, odporny na promieniowanie UV. Jest to produkt ekologiczny stworzony na bazie wody i całkowicie wolny od toksyn. Nie posiada związków LZO.

Płynny pigment zawarty jest w bułeczce z rozpylaczem, a jego wysoka jakość sprawa, że atomizer się nie zapycha. 

Jak stosować pigment w płynie 

Przedewszystkim na mokre powierzchnie, czyli w trakcie pracy, kiedy medium, którego użyłaś jest jeszcze wilgotne.

Można go nakładać na woski, podkłady uniwersalne, lakiery, preparaty do wykańczania prac

Przykładowe preparaty z firmy Powertex:

Easyvarnish, Easycoat mat, Easycoat glossy, Powerprint

Kolor: Niebieski

Pojemność: 100 ml

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł
( 1 l = 395,00 zł )

Fioletowy ciemny pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Fioletowy ciemny pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer
Fioletowy ciemny pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Co to jest pigment w płynie

Liguid power to kolor bardzo wysokiej jakości, odporny na promieniowanie UV. Jest to produkt ekologiczny stworzony na bazie wody i całkowicie wolny od toksyn. Nie posiada związków LZO.

Płynny pigment zawarty jest w bułeczce z rozpylaczem, a jego wysoka jakość sprawa, że atomizer się nie zapycha.

Jak stosować pigment w płynie 

Przedewszystkim na mokre powierzchnie, czyli w trakcie pracy, kiedy medium, którego użyłaś jest jeszcze wilgotne.

Można go nakładać na woski, podkłady uniwersalne, lakiery, preparaty do wykańczania prac

Przykładowe preparaty z firmy Powertex:

Easyvarnish, Easycoat mat, Easycoat glossy, Powerprint

Kolor: Ciemny fiolet

Pojemność: 100 ml

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł
( 1 l = 395,00 zł )

Powertex - utwardzacz 0,5 l Transparent Bezbarwny

Powertex - utwardzacz 0,5 l Transparent Bezbarwny
Powertex - utwardzacz 0,5 l Transparent Bezbarwny

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 47,00 zł
( 1 l = 94,00 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 1l Transparent Bezbarwny

Powertex - utwardzacz 1l Transparent Bezbarwny
Powertex - utwardzacz 1l Transparent Bezbarwny

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 72,00 zł
( 1 l = 72,00 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 5l Biały White

Powertex - utwardzacz 5l Biały White
Powertex - utwardzacz 5l Biały White

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 358,00 zł
( 1 l = 71,60 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 5l Bluish Grey Szary

Powertex - utwardzacz 5l Bluish Grey Szary
Powertex - utwardzacz 5l Bluish Grey Szary

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.
Kolor może różnić się w zależności od partii.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 358,00 zł
( 1 l = 71,60 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 5l Bronze Brąz

Powertex - utwardzacz 5l Bronze Brąz
Powertex - utwardzacz 5l Bronze Brąz

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 358,00 zł
( 1 l = 71,60 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 5l Czarny Black

Powertex - utwardzacz 5l Czarny Black
Powertex - utwardzacz 5l Czarny Black

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 358,00 zł
( 1 l = 71,60 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 5l Ivory Kość słoniowa

Powertex - utwardzacz 5l Ivory Kość słoniowa
Powertex - utwardzacz 5l Ivory Kość słoniowa

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 358,00 zł
( 1 l = 71,60 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 5l Transparent Bezbarwny

Powertex - utwardzacz 5l Transparent Bezbarwny
Powertex - utwardzacz 5l Transparent Bezbarwny

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 317,00 zł
( 1 l = 63,40 zł )
szt

Magenta pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Magenta pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer
Magenta pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Co to jest pigment w płynie

Liguid power to kolor bardzo wysokiej jakości, odporny na promieniowanie UV. Jest to produkt ekologiczny stworzony na bazie wody i całkowicie wolny od toksyn. Nie posiada związków LZO.

Płynny pigment zawarty jest w bułeczce z rozpylaczem, a jego wysoka jakość sprawa, że atomizer się nie zapycha.

Jak stosować pigment w płynie 

Przedewszystkim na mokre powierzchnie, czyli w trakcie pracy, kiedy medium, którego użyłaś jest jeszcze wilgotne.

Można go nakładać na woski, podkłady uniwersalne, lakiery, preparaty do wykańczania prac

Przykładowe preparaty z firmy Powertex:

Easyvarnish, Easycoat mat, Easycoat glossy, Powerprint

 

Kolor: Magenta

Pojemność: 100 ml

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł
( 1 l = 395,00 zł )

Czerwony pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Czerwony pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer
Czerwony pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Co to jest pigment w płynie

Liguid power to kolor bardzo wysokiej jakości, odporny na promieniowanie UV. Jest to produkt ekologiczny stworzony na bazie wody i całkowicie wolny od toksyn. Nie posiada związków LZO.

Płynny pigment zawarty jest w bułeczce z rozpylaczem, a jego wysoka jakość sprawa, że atomizer się nie zapycha.

Jak stosować pigment w płynie 

Przedewszystkim na mokre powierzchnie, czyli w trakcie pracy, kiedy medium, którego użyłaś jest jeszcze wilgotne.

Można go nakładać na woski, podkłady uniwersalne, lakiery, preparaty do wykańczania prac

Przykładowe preparaty z firmy Powertex:

Easyvarnish, Easycoat mat, Easycoat glossy, Powerprint

Kolor: Czerwony

Pojemność: 100 ml

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł
( 1 l = 395,00 zł )

Głowa gipsowa M005 Popiersie do Powertex

Głowa gipsowa M005 Popiersie do Powertex
Głowa gipsowa M005 Popiersie do Powertex

Główka M005 wykonana z gipsu o wymiarach 11x5x4 cm. Może być wykorzystana do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony. 
Autor MiwanArt Prawa autorskie zastrzeżone.

Dostępność: brak towaru

Cena: 20,00 zł

Głowa gipsowa męska M001 Popiersie do Powertex

Głowa gipsowa męska M001 Popiersie do Powertex
Głowa gipsowa męska M001 Popiersie do Powertex

Główka M001 wykonana z gipsu o wymiarach 11,5x8x6 cm cm. Może być wykorzystana do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony. 
Autor MiwanArt Prawa autorskie zastrzeżone.

Dostępność: brak towaru

Cena: 20,00 zł

Anioł Alicja zestaw z cokołem

Anioł Alicja zestaw z cokołem
Anioł Alicja zestaw z cokołem

Zestaw do stworzenia postaci siedzącej - Alicja.

Dostępność: brak towaru

Cena: 219,00 zł

Anioł Nika zestaw

Anioł Nika zestaw
Anioł Nika zestaw

Zestaw do anioła Nika.

Dostępność: brak towaru

Cena: 127,90 zł

Atomizer do patyn i pigmentów Powertex 100 ml Butelka spray

Atomizer do patyn i pigmentów Powertex 100 ml Butelka spray
Atomizer do patyn i pigmentów Powertex 100 ml Butelka spray

Atomizer 100 ml do rozpylania patyny w płynie.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 15,50 zł
szt

Biały pigment 24 - powercolor barwnik w proszku 40 ml 20 g

Biały pigment 24 - powercolor barwnik w proszku 40 ml 20 g
Biały pigment 24 - powercolor barwnik w proszku 40 ml 20 g

Barwnik w proszku. Można łączyć go z dowolnym spoiwem, barwić Powertex, masy, lakier.
Jedno opakowanie starcza na 1 kg Powertex Transparent. Mieszając Powercolor z Powertex Transparentnym wymieszaj go najpierw z odrobiną wody (zapobiega to powstawaniu grudek), a natępnie dodaj do Powertex.

Dostępność: brak towaru

Cena: 17,00 zł
( 1 g = 0,85 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl