Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Do darmowej dostawy: 349,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Powertex

Głowa gipsowa Popiersie kobiece IV N04119

Głowa gipsowa Popiersie kobiece IV N04119
Głowa gipsowa Popiersie kobiece IV N04119

Odlew gipsowy kobiecy. Wymiary (wys.x szer. x głębokość) cm. Do pracy z utwardzaczami Powertex. Producent Artesania 

Główka może być wykorzystana do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony.

N04119

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 29,00 zł
szt

Głowa gipsowa Popiersie kobiece VI N04116

Głowa gipsowa Popiersie kobiece VI N04116
Głowa gipsowa Popiersie kobiece VI N04116

Odlew gipsowy wymiary (wys.x szer. x głębokość) 10,5x6,3x5,5 cm. Do pracy z utwardzaczami Powertex. Producent Artesania 

Główka może być wykorzystana do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony.
N04116

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 29,00 zł
szt

Popiersie gipsowe Para - Kobieta i mężczyzna Głowa N04122

Popiersie gipsowe Para - Kobieta i mężczyzna Głowa N04122
Popiersie gipsowe Para - Kobieta i mężczyzna Głowa N04122

Odlew gipsowy  kobiety i mężczyzny. Wymiary (wys.x szer. x głębokość) 11x12x6 cm. Do pracy z utwardzaczami Powertex. Producent Artesania 

Główka może być wykorzystana do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony.

N04122

Dostępność: brak towaru

Cena: 36,00 zł

Popiersie gipsowe Para z dzieckiem Głowa gipsowa N04130

Popiersie gipsowe Para z dzieckiem Głowa gipsowa N04130
Popiersie gipsowe Para z dzieckiem Głowa gipsowa N04130

Odlew gipsowy , wymiary (wys.x szer. x głębokość)12,5x7x10 cm. Do pracy z utwardzaczami Powertex. Producent Artesania 

Główka może być wykorzystana do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony.

N04130

Dostępność: brak towaru

Cena: 36,00 zł

Aniołek główka gipsowa N04226

Aniołek główka gipsowa N04226
Aniołek główka gipsowa N04226

Główka gipsowa aniołek do Powertex to wysokiej jakości element dekoracyjny, który doskonale sprawdzi się w różnych technikach artystycznych, w tym w pracy z popularnym utwardzaczem do tkanin Powertex. Produkt został zaprojektowany z dbałością o detale, co czyni go idealnym wyborem do tworzenia unikalnych projektów rzeźbiarskich i dekoracyjnych. Główka przedstawia subtelną, klasyczną twarz aniołka, która emanuje delikatnością i urokiem.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 33,00 zł
szt

Głowa gipsowa Grace 214 popiersie Powertex

Głowa gipsowa Grace 214 popiersie Powertex
Głowa gipsowa Grace 214 popiersie Powertex

Główka Powertex Grace.

Głowa wykonana z gipsu, wymiary 155x62X60 mm.

Popiersie Powertex może być wykorzystana do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony.


Wielkość twarzy 4 cm, wielkość standardowych rączek 3-3,5 cm.

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 40,00 zł

Głowa gipsowa Jonas popiersie Powertex

Głowa gipsowa Jonas popiersie Powertex
Głowa gipsowa Jonas popiersie Powertex

Jonas - główka wykonana z gipsu 60x50x97 mm. Główka może być wykorzystana do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 35,00 zł
szt

Kły słonia 9 cm

Kły słonia 9 cm
Kły słonia 9 cm

Kły słonia 9 cm - plastikowe

Kły mogą być wykorzystane do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 16,00 zł
szt

Maska gipsowa - Afrykańska Powertex

Maska gipsowa - Afrykańska Powertex
Maska gipsowa - Afrykańska Powertex

Afrykańska maska gipsowa 7,5x8,5 cm

Maska może być wykorzystana do wykonywania płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 26,00 zł
szt

Stopy gipsowe Belli Powertex

Stopy gipsowe Belli Powertex
Stopy gipsowe Belli Powertex

Stopy Belli wykonane z gipsu 3,5 x 8,5 cm

Stopy mogą być wykorzystane do wykonywania figur, płaskorzeźb i ozdób. Pokryć kilkoma warstwami dowolnego Powertex’u dla wzmocnienia pracy oraz uzyskania pożądanej barwy. W celu wystawienia pracy na zewnątrz użyj werniksu Powertex Easy Varnish w celu zwiększenia ochrony.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 41,00 zł
szt

Patyna bister w płynie - 500 ml duża butelka uzupełnienie różne kolory

Patyna bister w płynie - 500 ml duża butelka uzupełnienie różne kolory
Patyna bister w płynie - 500 ml duża butelka uzupełnienie różne kolory

Patyna bister w płynie, pojemnik butelka 500 ml. Gotowa do użycia. Butelka uzupełniająca do atomizera.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 45,00 zł
( 1 l = 90,00 zł )

Patyna bister w proszku - różne kolory

Patyna bister w proszku - różne kolory
Patyna bister w proszku - różne kolory

Odkryj Patynę Bister w proszku – granulat barwiący dający pełną kontrolę nad kolorem i efektem! Stwórz własną patynę, mieszając proszek z wodą, lub dodaj go bezpośrednio do transparentnego Powertex, by uzyskać unikalny kolor. Posypuj nim mokre prace, tworząc zjawiskowe efekty specjalne. Idealny produkt do postarzania i zdobienia w technikach mixed media. Dostępny w wielu odcieniach, m.in. brąz, czerwona i zielony, pozwala na nieograniczoną swobodę twórczą.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 19,00 zł
( 1 g = 0,63 zł )

Biały pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Biały pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer
Biały pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Co to jest pigment w płynie

Liguid power to kolor bardzo wysokiej jakości, odporny na promieniowanie UV. Jest to produkt ekologiczny stworzony na bazie wody i całkowicie wolny od toksyn. Nie posiada związków LZO.

Płynny pigment zawarty jest w bułeczce z rozpylaczem, a jego wysoka jakość sprawa, że atomizer się nie zapycha.

 

Jak stosować pigment w płynie 

Przedewszystkim na mokre powierzchnie, czyli w trakcie pracy, kiedy medium, którego użyłaś jest jeszcze wilgotne.

Można go nakładać na woski, podkłady uniwersalne, lakiery, preparaty do wykańczania prac

Przykładowe preparaty z firmy Powertex:

Easyvarnish, Easycoat mat, Easycoat glossy, Powerprint

 

Kolor: Biały

Pojemność: 100 ml

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,50 zł
( 1 l = 395,00 zł )

Powertex - utwardzacz 0,5 l Ivory Kość słoniowa

Powertex - utwardzacz 0,5 l Ivory Kość słoniowa
Powertex - utwardzacz 0,5 l Ivory Kość słoniowa

Powertex Ivory (kość słoniowa) 0,5 kg 

Utwardzacz do tkanin w kolorze kości słoniowej. Ta pojemność wystarczy na wykonanie jednego anioła Powertex.

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych?
Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym?

Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej.

  • Utwardza tkaniny
  • Stanowi spoiwo dla pigmentów
  • Połączony z proszkami tworzy masy i struktury.

Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych. Odporny na warunki atmosferyczne. Figury lub prace mające stanąć na zewnątrz, muszą zostać zabezpieczone wodoodpornym werniksem Powertex Easy Varnish. Czas całkowitego schnięcia i utwardzania to ok. 2-3 tygodni.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Jak użyć Powertex?

Delikatnie dotknij tkaniną Powertex. Wetrzyj płyn w tkaninę, aż będzie całkowicie nasączona. Nie powinna ściekać. Umieść tkaninę na przygotowanej postaci. Pozostaw do wyschnięcia i utwardzenia. Wykończ Easy Varnish. Koloruj kolorowymi pigmentami lub farbą akrylową.

Pojemność 0,5 l. Kolor ivory, kość słoniowa.
Producent: Powertex Belgia

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 53,00 zł
( 1 l = 106,00 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 0,5 l Bluish grey Szary

Powertex - utwardzacz 0,5 l Bluish grey Szary
Powertex - utwardzacz 0,5 l Bluish grey Szary

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.
Kolor może różnić się w zależności od partii.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 50,00 zł
( 1 l = 100,00 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 0,5l Czarny Black

Powertex - utwardzacz 0,5l Czarny Black
Powertex - utwardzacz 0,5l Czarny Black

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 50,00 zł
( 1 l = 100,00 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 1l Czarny Black

Powertex - utwardzacz 1l Czarny Black
Powertex - utwardzacz 1l Czarny Black

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 79,50 zł
( 1 l = 79,50 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 1l Ivory Kość słoniowa

Powertex - utwardzacz 1l Ivory Kość słoniowa
Powertex - utwardzacz 1l Ivory Kość słoniowa

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 79,50 zł
( 1 l = 79,50 zł )
szt

Powertex - utwardzacz 1l Niebieski

Powertex - utwardzacz 1l Niebieski
Powertex - utwardzacz 1l Niebieski

Lubisz lepić i poszukujesz form rzeźbiarskich, które są intuicyjne i nie wymagają zdolności plastycznych? Lubisz kolory i chcesz spróbować spróbować swoich sił w malarstwie abstrakcyjnym? Powertex to odpowiedź na nowe artystyczne wyzwania. To ekologiczny, wszechstronny i wielofunkcyjny materiał do twórczości plastycznej. Utwardza tkaniny, stanowi spoiwo dla pigmentów, połączony z proszkami tworzy masy i struktury. Dzięki niemu stworzysz rzeźby, obrazy, formy użytkowe zbliżone do ceramicznych, biżuterię i wiele innych.
Utwardzacz występuje w formie płynu. Należy go dobrze wymieszać przed użyciem. Narzędzia najlepiej oczyszcza się w ciepłej wodzie z mydłem.

Dostępność: brak towaru

Cena: 89,00 zł
( 1 l = 89,00 zł )

Czarny pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Czarny pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer
Czarny pigment w płynie Powertex - Liquid power 100 ml atomizer

Co to jest pigment w płynie

Liguid power to kolor bardzo wysokiej jakości, odporny na promieniowanie UV. Jest to produkt ekologiczny stworzony na bazie wody i całkowicie wolny od toksyn. Nie posiada związków LZO.

Płynny pigment zawarty jest w bułeczce z rozpylaczem, a jego wysoka jakość sprawa, że atomizer się nie zapycha.

Jak stosować pigment w płynie 

Przedewszystkim na mokre powierzchnie, czyli w trakcie pracy, kiedy medium, którego użyłaś jest jeszcze wilgotne.

Można go nakładać na woski, podkłady uniwersalne, lakiery, preparaty do wykańczania prac

Przykładowe preparaty z firmy Powertex:

Easyvarnish, Easycoat mat, Easycoat glossy, Powerprint

Kolor: Czarny

Pojemność: 100 ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,50 zł
( 1 l = 395,00 zł )
szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl